Zaproszenie na warsztaty fotograficzne – zabytki Bodzentyna

W myśl wcześniejszych zapowiedzi serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Bodzentyn, turystów i osoby z innych stron Polski: dzieci, młodzież, dorosłych na kolejne spotkanie w ramach warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez dra Leszka Sikorskiego Proboszcza Parafii Bodzentyn, Stowarzyszenie Siekierno Nasza Ojczyzna, Oddział Kielecki Stowarzyszenia Historyków Sztuki i Andrzeja Dębickiego – Radnego Okręgu Leśna-Siekierno Miasta i Gminy Bodzentyn.

Warsztaty pod hasłem zabytki Bodzentyna odbędą się w kościele parafialnym w Bodzentynie i na terenie miasta Bodzentyn. Zajęcia będą prowadzili Antoni Myśliwiec – artysta fotografik, dr Piotr Rosiński – historyk sztuki i dr hab. Urszula Oettingen – historyk. Fotografie wykonane w trakcie warsztatów zostaną zaprezentowane na wystawie w kościele parafialnym w Bodzentynie.

Zbiórka uczestników w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie (Rynek Górny 11) 28 września (sobota) 2013 r. o godzinie 10.00. Prosimy o wzięcie aparatów fotograficznych, statywów, lamp błyskowych itp. Osoby niepełnoletnie prosimy o wzięcie pisemnego wyrażenia zgody przez rodziców na udział w warsztatach. W przypadku deszczowej pogody zajęcia odbędą się we wnętrzu bodzentyńskiej świątyni.

W imieniu organizatorów

Urszula Oettingen