Dom Pracy Twórczej

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do naszego Domu Pracy Twórczej, który znajduje się w Siekiernie-Podmieściu w gminie Bodzentyn w Górach Świętokrzyskich. To „Kraina Stefana Żeromskiego”. Oferujemy odpoczynek w pięknej okolicy. Nasz dom jest drewniany, ale ze wszystkimi udogodnieniami. Posiada duszę i atmosferę przeszłych chwil zatrzymanych w architekturze i wystroju wnętrza. Tu można zatrzymać się w biegu życia.


Zapraszamy rodziny, osoby samotne i takie, które pragną zająć się pracą umysłową, naukową, poszukują spokoju do działalności twórczej: pisania, malowania, fotografowania. Dlatego nazwaliśmy nasz pensjonat Domem Pracy Twórczej. U nas można dokończyć pracę magisterską, doktorską, przygotować się do egzaminów, zorganizować spotkanie integracyjne.

Mile będą widziani historycy, historycy sztuki, archeolodzy, humaniści, ludzie kultury, pragnący obcować z przyrodą i polskim krajobrazem; artyści, którzy znajdą w Siekiernie natchnienie do swojej pracy.

Do dyspozycji Państwa posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, dużą kuchnię z możliwością przygotowania posiłków, ogród i stary sad z miejscami do wypoczynku, plac na ognisko i grilla.

Kontakt:

Dom Pracy Twórczej
Siekierno-Podmieście 17 a
26-010 Bodzentyn
e-mail: kontakt@siekierno.pl
tel. 601 489 314