Aktualności» Konkursy

Rozstrzygnięcie IV etapu

Rozstrzygnięcie IV etapu (jesień) i uroczyste zakończenie konkursu fotograficznego Ocalić od zapomnienia. Gmina Bodzentyn w czterech porach roku (ludzie, przyroda, zabytki)

W sobotę 16 lutego 2013 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Bodzentynie odbyło się zakończenie konkursu fotograficznego, który trwał rok i składał się z czterech etapów. Jego organizatorami byli: Stowarzyszenie Siekierno Nasza Ojczyzna, Radny Okregu Leśna-Siekierno Andrzej Dębicki, Proboszcz Parafii Bodzentyn ks. dr Leszek Sikorski, Szkoła Podstawowa w Leśnej. Więcej »

Konkurs fotograficzny Gmina Bodzentyn w czterech porach roku – lato

Zakończył się trzeci etap konkursu fotograficznego Ocalić od zapomnienia. Gmina Bodzentyn w czterech porach roku (ludzie, przyroda, zabytki). Uroczyste rozstrzygnięcie etapu lato odbyło się 29 października 2012 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Turystyki w Bodzentynie.

Udział w uroczystości wzięli Sekretarz Miasta i Gminy Bodzentyn Adela Gołębiowska-Kołodziejska, radny powiatu kieleckiego Dariusz Skiba, radny okręgu Leśna-Siekierno Andrzej Dębicki, dyrektor Szkoły Podstawowej w Leśnej Anna Szafraniec, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Św. Katarzyny i Doliny Wilkowskiej „Łysica – Sabat” Janusz Maciejski;  uczestnicy konkursu i mieszkańcy gminy. Więcej »